sobota, 18 listopada 2017

The End

Przykro mi to pisać, ale wraz z koncertem DKV Trio with Joe McPhee cykl Nowy Wiek Awangardy zakończył swoją egzystencję.

Raz jeszcze chciałem najserdeczniej podziękować tym, którzy tworzyli ten cykl: Mariance, która zawsze była sercem i duszą tego projektu, Maciejowi i Mateuszowi z Dragona którzy aktywnie go współtworzyli; Bartkowi i Pawłowi, na których zawsze mogliśmy liczyć, Jarkowi i Maćkowi którzy robili zdjęcia i filmy, i dzielili się nimi z nami; Damianowi, niegdyś ze Spotu, Maćkowi Fryczowi, wszystkich barmanom i pracownikom Dragona, ale też - last but not least - świętej pamięci Wojtkowi Juszczakowi, dyrektorowi artystycznemu Estrady, który od początku bardzo wiele nam pomagał służąc nam - ale i Wam wszystkim - nie tylko swoją wielką wiedzą, życzliwością i doświadczeniem...

Dziękuję w imieniu wszystkich zaangażowanych w organizację koncertów wszystkim muzykom, którzy wystąpili w ramach NWA, ale dwóch przynajmniej muszę wymienić z imienia - dziękuję Kenowi i Matsowi, którzy przez swoją energię, pomoc i zaangażowanie uczynili ten cykl szczególnym. I dziękuję Wam, którzy przychodziliście na koncerty - bez Was nie miałoby to sensu i nie byłoby to możliwe. 

Wspomnieć muszę jeszcze Marka Winiarskiego (NotTwo), Anię 'Czarną' Adamską i Tomka Konwenta (Multikulti).  Dziękuję Wam wszystkim bardzo.

Wawrzyniec Mąkinia, od dawna z angielska zwany Laurencem

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza